Total Media News

Rapid 1-1 ACS Berceni PDF Imprimare
Vineri, 01 Aprilie 2016 15:15

Final de meci pe Giulesti . O partida ciudata pe stadionul Giulesti la capatul careia ambele echipe pleaca cu cate un punct . Scor final , 1-1 !

Minutul 90: Avramia primeste cartonas galben !

Minutul 89: Leonard Dobre primeste si el cartonas rosu !

Minutul 82 : Marcheaza Vladut Morar pentru Rapid ! 1-1 !

Minutul 80: A marcat Cosmin Mihai pentru ACS Berceni

Minutul 74: Dubla schimbare . Iese Patrascu la Berceni si intra Cosmin Mihai . La Rapid , intra Luque si iese Iulian Popa

Minutul 71: Popa primeste cartonas galben in tabara Rapidului

Minutul 70: Paduretu primeste cartonas galben.

Minutul 68 : Patrascu primeste si el cartonas galben la Berceni.

Minutul 65: Epaminonda primeste si el al 2 cartonas galben , fiind eliminat . ACS Berceni ramane in 9 jucatori.

Minutul 62 : Iese Raul Costin la Rapid si intra Catalin Tira

Minutul 60 : Trandu rateaza singur cu portarul dupa un slab

Minutul 54: Radu primeste al doilea cartonas galben si este eliminat !

Minutul 51 : Epaminonda Nicu primeste cartonas galben dupa un contact dur in marginea careului.

Schimbare la pauza , iese Martin la Rapid si intra Vlad Morar

Pauza in Giulesti , 0-0 dupa o repriza apatica .

Minutul 44: Fran Cruz primeste cartonas galben

Minutul 38 : Radu Alexandru primeste cartonas galben.
Prima schimbare a partidei in minutul 37 , iese Ettien la oaspeti si intra Alexandru Lazar

Minutul 37 : Trandu trage de la 25 m putin peste poarta.

Ultima etapa din sezonul regulat al Ligii a 2-a , le gaseste fata in fata pe Rapid , lidera seriei 1 si ACS Berceni , echipa antrenata de Marian Rada care are disperata nevoie de victorie pentru a intra in playoff.

Dupa multe partide disputate in Giulesti in 2016 pe ploaie si un teren greu , aceasta partida se va disputa pe o vreme de vara , cu temperaturi ce vor inregistra 20 de grade si vor aduce probabil un public numeros pe batranul Giulesti.

E interesant cum se va comporta echipa lui Dan Alexa dupa ce ieri Adunarea Creditorilor a respins noul plan de organizare.