Total Media News

Octombrie negru pentru Romania! PDF Imprimare
Miercuri, 14 Octombrie 2020 23:03

Romania nu a reusit nici in aceasta seara sa marcheze sau sa ia punct in unul din cele 3 meciuri din luna octombrie. Austria a reusit sa inving prin golul lui Schopf din minutul 75, dupa ce avusese si 2 bare anterior, cate una in fiecare repriza.

Pentru echipa noastra, Alibec, Bancu si Maxim au ratat ocazii mari, au fost precipitati, lipsiti de clarviziune la finalizare, iar Alibec a avut chiar un gol anulat, probabil pe buna dreptate pentru o mica pozitie de offside.

Pentru echipa noastra, in acest moment de cumpana, urmeaza dubla din Noiembrie, cu Norvegia si Irlanda de Nord, ce va finaliza grupa de Nations League.

 

Bannere

total-media-news.ro
karate.info.ro
tmn-tv.ro
Magazin specializat piese auto
AutoPuls
Service Auto autorizat RAR
Uleiuri Auto
Baterii auto
Salonul Auto Bucuresti 2016
Bucharest FAshion Week 2015

Sunteti aici: Home Sport Fotbal Octombrie negru pentru Romania!